Також перегляньте:

Парламент ухвалив зміни до Закону України «Про лікарські засоби»

Зазначені зміни до Закону з 20.10.2014 передбачають можливість обігу та застосування залишків лікарських...

Українська фармацевтична галузь буде адаптована до європейської

Українська фармацевтична галузь буде адаптована до європейської. Як передає кореспондент УНАН, про це...

Досліджен­­ня біоеквівалентності: нові правила

Згідно повідомлення ДП «Державний експертний центр МОЗ України», набула чинності настанова «Досліджен­­ня біоеквівалентності» (СТ-Н...

ПОЛОЖЕННЯ про Міністерство охорони здоров’я України

1. Міністерство охорони здоров'я України (МОЗ України) є центральним органом виконавчої влади,...

МОЗ оголосило 14 тендерів на закупівлю ліків за кошти держбюджету на 537 500 000 грн.

Міністерство охорони здоров'я України оголосило 14 тендерів на закупівлю лікарських засобів на...

МОЗ пропонує відстрочити на рік оцінку відповідності зареєстрованих в Україні медвиробів

Відповідний проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України»...

Держлікслужба України наполягає на затвердженні європейських вимог до виробництва, дистрибуції та просування лікарських засобів

4.06.2014
Zoryana Chernenko

За інформацією Державної служби України з лікарських засобів, розроблені відомством проекти наказів протягом тривалого часу (від півтора до трьох місяців) знаходяться на розгляді в МОЗ.

Державна служба України з лікарських засобів звернулася з відкритим листом до міністра охорони здоров’я України Олега Мусія про необхідність затвердження оновлених стандартів належної виробничої практики (GMP) , належної практики дистрибуції (GDP) та належної практики просування лікарських засобів.

Згідно з повідомленням, зволікання погодження та затвердження стандарту Міністерства охорони здоров’я “Лікарські засоби . Належна виробнича практика. СТ- Н МОЗУ 42-4.0:2014 “ і “Лікарські засоби . Належна практика дистрибуції СТ- Н МОЗУ 42-1.0:2014” може бути сприйнято Секретаріатом PIC/S як порушення процедур PIC/S та взятих Україною зобов’язань.

“Як член системи Співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S) Держлікслужба України виконує вимоги положення PIC/S у відповідно до взятих Україною зобов’язання. Після внесення змін до нормативно- правових актів та керівництв з належної практики ЄС, відповідні зміни повинні внесені до нормативно-правових актів та настанов з належних практик України ” , – наголошується в листі.

Як повідомлялося , з 2010 року вимоги GMP (належна виробнича практика ) стали обов’язковими для виробництва вітчизняних лікарських засобів. З серпня 2012 вимоги GMP імплементовані в ліцензійні умови. Вимога про надання сертифікату GMP при ввезенні імпортних ліків на територію України введено з 15 лютого 2013 року.

http://interfax.com.ua/news/pharmacy/207694.html


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>