Також перегляньте:

ІІ Практична конференція «Приватна медицина: реалії практики» IV Міжнародний медичний форум “Інновації в медицині – здоров’я нації”

Дата проведения: 17 апреля 2013 года  Время проведения: 11.00-17.00 Место проведения: ВЦ «КиевЭкспоПлаза», Павильон № 3, ул....

Лікарів втягнули в воєнний конфлікт

Женевські конвенції про захист жертв війни 1949 року однозначно недопускають будь-які напади...

Українське законодавство

Закони України Закон України "Про заборону репродуктивного клонування людини" Підзаконні акти  Постанова від 27 грудня...

Робота лікаря небезпечна

В умовах війни лікарі навіть подалі від території, де ведуться бойові дії,...

Експертний стіл “Реформа медичної освіти”

Міністерство охорони здоров'я України Асоціація правників України Громадська ініціатива «Право на здоров'я» Асоціація стоматологів України   Експертний...

Круглий стіл “Заходи органів влади, медичної спільноти та громади зі створення сучасної системи охорони здоров’я в Ірпінському регіоні”

АНОНС круглого столу «Заходи органів влади, медичної спільноти та громади зі створення сучасної...

Capita залежить від тимчасових робітників, які “не мають базових навичок роботи з комп’ютером”

7.02.2017
Скалецька Зоряна

Результат пошуку зображень за запитом "Capita primary care support centres"

Центри підтримки первинної медичної допомоги Capita укомплектовані тимчасовим персоналом, який не має базових навичок роботи з комп’ютером.

Інформацію надає колишній співробітник, який стверджує, що лікарі загальної практики зазнають проблем зі службами підтримки з того часу, як Capita виконує аутсорсингові процеси NHS England.

Особа, яка працювала в якості адміністратора у команді Центру підтримки первинної медичної допомоги Capita (PCSE) анонімно розповіла Pulse про ряд проблем, на які вона натрапила під час її роботи, в тому числі – про випадок, коли колега випадково видалив файл, який містив список із 100 заявок національних виконавців.

Capita сказали, що вони “не визнають звинувачень” і повідомили, що така критика “змальовує абсолютно спотворену картину культури, навичок і ставлення наших людей”.

Capita знаходиться під вогнем критики за її допоміжні послуги первинної медичної допомоги. Охоплюючи період протягом осені 2016 року, наш інформатор виділив такі головні проблеми, в тому числі і відсутність підготовки, досвіду і знань серед низькооплачуваних робітників.

Результат пошуку зображень за запитом "Capita primary care support centres"

Колишній співробітник стверджує:

Наймом персоналу займається зовнішнє агентство, яке масово набирає працівників на тимчасовій договірній основі, а рівень відсіву високий. Capita / PCSE витрачає “неймовірно велику кількість годин, для того, щоб найняти нових тимчасових секретарів, а згодом на їхню підготовку і навчання.

- Працівникам платять низьку заробітню плату, тому дуже часто це люди, які мають низький рівень кваліфікації, в тому числі деякі з них, не мають навіть “базових комп’ютерних навичок, таких як Excel і Word”, часто серед них є і студенти, які шукають тимчасового доходу.

- Велика частина попередніх співробітників, які працювали на підтримку первинної ланки, були звільнені, залишивши “масові” прогалини в знаннях. 

- Управління “було більше стурбоване тим, як швидко ми могли б передати роботу, незалежно від того, чи була робота зроблена правильно чи ні”.

- В жовтні “PCSE у запитах поштових скриньок були електронні листи без відповіді ще з липня. Поштова скринька була “в значній мірі безпілотною” і деякі працівники з центру обробки викликів” були абсолютно неосвічені.

- Були випадки, коли заявники надсилали свої списки заявок національних виконавців в травні / червні / липні і “до жовтня вони або були втрачені, пропущені, непомічені або просто вони ніколи не діяли”.

Натомість, представник Capita сказав: “Ми сприймаємо управління інформацією дуже серйозно і проводимо відкритий і прозорий процес звітності відповідно до процесів і процедур NHS England, ми не визнаємо тверджень про наш робочий процес або про ставлення до управління інформацією взагалі. Надійна і своєчасна обробка списків заявок національних виконавців залишається одним з ключових пріоритетів для нас і ми працюємо над удосконаленням цього процесу.

Джерело:  http://www.pulsetoday.co.uk/your-practice/practice-topics/practice-income/capita-reliant-on-temporary-staff-with-some-lacking-basic-computer-skills/20033663.article


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>