Також перегляньте:

Міжнародне законодавство

Міжнародне законодавство Загальна Декларація ООН з геному людини та прав людини Конвенції Ради Європи...

Джерела польською мовою

У вас є можливість переглянути список літератури, який пов'язаний із медичним правом...

Джерела англійською мовою

Andreas Dimopoulos “Issues in Human Rights Protection of Intellectually Disabled Persons” Ellen Nolte...

Обережно! Вакцинація!

Знову згадуємо неоднозначне та дискусійне явище - вакцинація. Для фахівців воно зрозуміле,...

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Концептуальні основи розвитку охороноздоровчого права та законодавства України про охорону здоров’я”

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Концептуальні основи розвитку охороноздоровчого права та...

Міжнародна науково-практична конференція з охороноздоровчого права “Захист прав медичних та фармацевтичних працівників як запорука захищеності прав пацієнтів”

Міжнародна науково-практична конференція з охороноздоровчого права "Захист прав медичних та фармацевтичних працівників...

Відбувся круглий стіл з правових аспектів біомедицини в межах П’ятого Конресу з біоетики

27.09.2013
Zoryana Chernenko

Під час Конгресу обговорено ключові проблеми біоетики в Україні та інших країнах світу за участю провідних вчених та фахівців в галузі наук про життя, філософії та медичного права, представників різних релігійних конфесій, засобів масової інформації, а також громадських організацій.

 

Відбулося кілька круглих столів, організатором двох з них був Центр міжнародного захисту прав людини Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Зоряна Черненко була модератором круглого столу “Актуальні проблеми біомедицини: етичні виклики і законодавче вирішення” під час якого була досить гостра дискусія щодо необхідності зміни презумпції згоди в трансплантології на презумпцію незгоди.

 

 

 

Під час круглого столу “Розвиток системи охорони здоров’я: біоетичні та правові аспекти” Зоряна Черненко виступила з доповіддю “Професійне самоврядування як гарантія якості медичної допомоги”, після якої відбулась дискусія щодо ролі професійних спілок та інших громадських об’єднань в професійному контролі у сфері охорони здоров’я.

Конгрес з біоетики проводиться з метою сприяння втіленню в життя Конвенції Ради Європи «Про права людини і біомедицину», «Загальної декларації про біоетику і права людини» ЮНЕСКО, етичних кодексів ученого та лікаря України, подальшому вдосконаленню законодавства України в галузі біоетики, здійсненню допомоги в проведенні досліджень в області природничих наук з дотриманням етичних норм і правил, поширенню викладання біоетики в навчальних закладах, відкритості діяльності наукових та медичних закладів, захисту прав та гідності людини з огляду на застосування сучасних досягнень біології та медицини.

http://www.ukma.edu.ua/index.php/news/973-naukma-stav-spivorhanizatorom-p-iatoho-natsionalnoho-konhresu-z-bioetykynaukma-stav-spivorhanizatorom-p-iatoho-natsionalnoho-konhresu-z-bioetyky


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>