Також перегляньте:

Питання щодо чергових держзакупівель закриється впродовж двох тижнів – МОЗ

Заступник міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець прогнозує, що впродовж двох тижнів...

Уряд сформулював позицію щодо реформування та люстрації в медицині

На думку міністра охорони здоров'я О.мусія, люстрація в галузі охорони здоров'я можлива...

Українська фармацевтична галузь буде адаптована до європейської

Українська фармацевтична галузь буде адаптована до європейської. Як передає кореспондент УНАН, про це...

Уряд забирає гроші в медицини на користь армії

Після затвердження в січні 2014 року бюджету на армію , витрати на...

Громадськість обговорювала механізми управління в галузі охорони здоров’я

4 вересня в Комунікативному центрі Уряду за участі Міністра охорони здоров’я України...

Мусій заявляє, що готовий звітувати про свою діяльність у парламенті

Міністр охорони здоров'я Олег Мусій заявляє, що готовий прозвітувати про свою діяльність у...

Охорона здоров’я буде пріоритетною для інвестування галуззю – Шеремета

26.06.2014
Zoryana Chernenko

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує збільшити кількість пріоритетних для інвестування галузей і внести до переліку пріоритетних разом з агросектором й інфраструктурою, сферу інформаційних технологій, освіти, машинобудування, енергетики й охорони здоров’я.

Про це повідомив журналістам міністр економрозвитку Павло Шеремета під час роботи міжнародного форуму в Києві.

«АПК, інфраструктура, транспорт – це пріоритети. Але ми додали туди енергетику, машинобудування, нові галузі – IТ, освіту й охорону здоров’я», – сказав міністр.

Він також відзначив, що головне, що потрібно сьогодні зрозуміти інвесторам й одержувачам інвестицій – немає ніяких «українських особливостей». За словами Шеремети, інвестиції будуть успішними тоді, коли в Україні буде реалізовано принцип об’єднання свободи ведення бізнесу й ефективної державної політики. «У нас є ряд пріоритетних секторів, які цікаві для інвестицій. Наразі ми працюємо над збільшенням цього переліку до 10-12 пунктів і в кожному із секторів хочемо напрацювати до 10-15 інвестпроектів», – сказав Шеремета.

Разом з тим він нагадав, що інвестори, як і раніше, обережні щодо України і назвав основні проблеми, які турбують інвесторів. «Перше питання, що його ставлять інвестори, – наскільки глибоко ми контролюємо свою країну і свою територію. Друге питання – наскільки ми серйозні щодо боротьби з корупцією. І третє питання – наскільки Україна стабільна у фінансовому сенсі, оскільки ризик державного дефолту зберігатиметься аж до кінця року», – сказав Шеремета.

Він наголосив, що відповіддю на ці питання і проблеми має стати комплекс заходів, який необхідно реалізувати як на законодавчому рівні, так і на рівні правоохоронних органів. «Закони – це не єдине, що потрібно, наприклад, для боротьби з корупцією. Необхідний цілий комплекс заходів, що їх мають курирувати, зокрема силові й правоохоронні відомства. Що нам потрібно? Хірургічне втручання. Потрібно змінити людей і змінити систему», – резюмував міністр.

Раніше прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд повинен переходити до реабілітаційного пакета економічних і політичних заходів, базовими цілями яких у середньостроковій перспективі стануть агропромисловий сектор й енергетика. При цьому Яценюк наголосив, що це ті пріоритети, «які є реалістичними».


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>